26.08.2021, 13:58

Російська актриса театру та кіно Катерина Васильєва стала черницею

Леся Матвеева | Всі новини автора
Екатерина Васильева

Актриса театру та кіно, народна артистка РФ Катерина Васильєва прийняла чернечий постриг.

76-річна актриса Катерина Васильєва прийняла постриг. Про це повідомила заслужена артистка Росії Марія Шукшина у своєму Telegram-каналі, передає Час Пік.

"Актриса Катерина Васильєва прийняла постриг, її син - священик у храмі Св.Миколая Чудотворця на трьох Горах. Мої щирі вітання!", - написала Марія Шукшина.

Про те, що артистка пішла в монастир т а присвятила своє життя релігії, відомо давно, але тільки зараз вона офіційно стала черницею.

Як відомо, у 1993 році Васильєва пішла зі сцени й стала послушницею Толгского монастиря в Ярославській області. Пізніше з'явилася інформація, що вона служить скарбником у московському храмі Софії Премудрості Божої.

У 1996 році актриса повернулася в кіно, проте стала більш вибірково ставитися до вибору ролей й дозволу на зйомки запитувала у духівника.

Катерина Васильєва - популярна актриса, в цілому вона знялася в більш ніж 200 картинах. Також вона довгий час грала у МХАТі.

Глядачі пам'ятають її за ролями у фільмах "Візит дами", "Солом'яний капелюшок", "Бумбараш", "Звичайне диво", "Еекіпаж", "Приходь на мене подивитися", "Преферанс по п'ятницях", "Чародії" тощо.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк