31.08.2021, 23:02

Першовідкривач Боснійських пірамід заявив, що вони можуть бути передавачами "космічного інтернету"

Марина Началова | Всі новини автора

Археолог-любитель Семир Османагич, який є першовідкривачем Боснійських пірамід, зробив сенсаційну заяву про їх нібито унікальну властивість.

На вершині Боснійської піраміди Сонця Османагич виявив так звані хвилі Тесла, які поширюються швидше за швидкість світла, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

Османагич передбачає, що піраміди можуть бути частиною якогось "космічного інтернету", який підтримує зв'язок між галактиками.

На думку Османагича, Боснійські піраміди - це свого роду енергетичні прискорювачі, які отримують інформацію через Сонце. Дослідник вважає, що вся долина пірамід була спроектована для побудови потужного енергетичного комплексу.

Османагич заявляє, що в давнину енергетичний потік, що випромінюється пірамідами, був набагато інтенсивніше, а Земля в цілому була енергетично сильніша 12 тисяч років тому, під кінець останнього льодовикового періоду.

За заявами багатьох дослідників, скалярні хвилі, або хвилі Тесла, які утворюються при взаємодії торсіонних полів, можуть переміщатися в 10 мільярдів разів швидше за швидкість світла і проникати крізь космічні тіла. При цьому вони переносять енергію без втрати її якості і кількості.

Втім, науковий світ, схоже, поки не сприймає гіпотези Османагича всерйоз.

"Сенсація" навколо пірамід в Боснії і Герцеговині була роздута в пресі в 2006 році. Тоді Османагич взявся проводити розкопки гори Височиця висотою 213 метрів, на якій колись розташовувалося місто Високи. Він стверджував, що під час розкопок виявив "бруковані площі і тунелі", "кам'яні блоки" і "древній цемент".

Гора дійсно формою нагадує рукотворну піраміду, але вчені з'ясували, що насправді це природні геологічні утворення: сліди людської діяльності, пов'язаної з їх спорудженням, відсутні.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: