10.09.2021, 22:33

Усікновення голови Іоанна Предтечі: 5 речей, які обов'язково потрібно зробити в цей день

головосечение

Усікновення голови Іоанна Предтечі (або Головосічення) - велике свято православних християн, яке відзначається 11 вересня.

З цим днем пов'язано безліч традицій, а також заборон. Але є й такі справи, які на Головосічення не можна ігнорувати, передає Час Пік.

Що потрібно робити на Головосічення?

1. В першу чергу, слід звернути увагу на раціон. 11 вересня важливо дотримуватися суворого посту.

2. Увечері віруючі християни традиційно відвідують вечірню літургію, а також звертаються до пророка вранці наступного дня з молитвами. Головним чином, у святого просять про позбавлення від хвороб голови, захисту від ворогів та заступництво для дітей.

3. Варто берегти себе в цей день, намагатися не травмуватися. Вважається, що рана, отримана 11 вересня, не заживає. Потрібно пам'ятати, що Головосік - один з найбільш небезпечних днів у році.

4. Традиційно, в день Усікновення голови Іоанна Хрестителя збирали коріння цілющих трав, якими лікували головні болі та безсоння. Якщо ви займаєтеся збиранням трав, варто присвятити суботу цьому заняттю.

5. Слід підгодувати бездомних тварин, які зустрічаються на шляху. Предки вірили, що якщо в дорозі ув'яжеться біла собака - бути добру. Її обов'язково потрібно погодувати або пригостити хоч чимось, щоб в будинку був достаток.

Читайте також: Усікновення голови Іоанна Хрестителя: 10 важливих заборон та прикмет свята

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: