25.09.2021, 18:59

Названо 5 віків, коли не можна святкувати День народження

день рождения

У житті кожної людини День народження - особлива дата. Зазвичай, люди чекають настання свята та намагаються весело його провести. Однак наші предки були більш обережними і відзначали свято не завжди.

У яких віках не варто святкувати День народження згідно з прикметами - розповість Час Пік.

9 років

Цю цифру предки асоціювали з поминками, які влаштовують на дев'ятий день після смерті. У цей день люди збиралися, щоб вшанувати пам'ять покійного. Тому за традицією святкувати 9 років з розмахом вважалося чимось нехорошим.

13 років

Цифра 13 давно обросла масою забобонів. Зокрема, деякі люди вважають, що святкувати 13-річчя також не варто, оскільки весь наступний рік може бути невдалим.

33 роки

Мабуть всі знають, що саме в 33 роки був розп'ятий Ісус. Тому влаштовувати пишне свято та веселитися на 33-річчя - погана ідея. Це може принести низку проблем, з яких доведеться довго виплутуватися. Здебільшого, прикмета стосується чоловіків.

40 років

Існує дві версії, чому не можна святкувати 40-річчя:

  • саме на 40-й день душа померлого залишає землю, тому день пов'язаний з поминками;
  • вважається, що на 40-й День народження ангел-хранитель покидає свого "підопічного", який вже може сам про себе подбати.

Крім того, застерігають від святкування цього віку і астрологи, оскільки людина вступає в найскладніший період життя, який триватиме три роки.

53 роки

Якщо 33-річчя не варто відзначати чоловікам, то 53-річчя - жінкам. Багато езотериків вважають, що в цьому віці святкування Дня народження - безглузда трата життєвої сили, яка починає залишати жінок.

Читайте також: Красиво, але небезпечно: названо популярну кімнатну рослину, яку потрібно прибрати з дому якомога швидше (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: