09.10.2021, 17:04

Частина суші піде під воду: як виглядатиме планета без льодовиків (відео)

мировое потепление

За інформацією NASA, рівень Світового океану зростає швидше, ніж очікувалося. Це означає, що в найближчі десятиліття він може піднятися на 90 сантиметрів. 

Видання Business Insider підготувало невелике відео, де показано, як виглядатиме планета, якщо льодовики розтануть, передає Час Пік. 

З урахуванням темпів глобального потепління, Земля може взагалі залишитися без постійних льодів. Звичайно, це не відбудеться завтра або через 10 років. Щонайменше, необхідно 5000 років, щоб розтанули всі льодовики. 

І якщо це трапитися - планета зміниться до невпізнання. 

Як можна помітити на відео, спочатку здається, що Земля буде виглядати так само, як і зараз (якщо не брати до уваги, що під воду повністю піде Венеція). Однак при наближенні до Азії, стає очевидним масштаб катастрофи: такі величезні міста, як Калькутта та Шанхай (з сукупним населенням майже в 19 мільйонів осіб) також поглине вода. 

Як повідомлялося раніше, нова знахідка на Місяці сильно спантеличила дослідників. Китайські астрономи виявили потоки лави, але ніякої вулканічної активності на супутнику не спостерігається. 

Читайте також: 

Названа мінімальна вартість квитків на польоти в космос для всіх бажаючих

10.10.2021 - дзеркальна дата: які таємниці приховує цей містичний день

 

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк