21.10.2021, 14:23

"Євробачення-2022": опубліковано список країн-учасниць пісенного конкурсу

Леся Матвеева | Всі новини автора
Евровидение-2022

У міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2022" візьме участь 41 країна, в тому числі Україна. Організатори конкурсу опублікували список країн-учасниць.

У 2022 році пісенний конкурс "Євробачення" проходитиме в італійському Турині. Учасниками міжнародного конкурсу стануть представники з 41 країни світу, повідомляє Час Пік з посиланням на сайт конкурсу.

Білорусь відмовилася від участі в "Євробаченні-2022". А ось Вірменія та Чорногорія, які пропустили конкурс цього року, виявили бажання поборотися за музичну нагороду.

Нагадаємо, Вірменія не брала участі цього року в конкурсі через військові дії, а Чорногорія пропустила два попередні конкурси через складне фінансове становище.

Згоду на участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2022" дали країни:

Албанія, Вірменія, Азербайджан, Бельгія, Кіпр, Чехія, Фінляндія, Франція, Греція, Ісландія, Італія, Латвія, Молдова, Чорногорія, Північна Македонія, Португалія, Румунія, Сербія, Словенія, Швейцарія, Україна, Австралія, Австрія, Болгарія, Хорватія, Данія, Естонія, Грузія, Німеччина, Ірландія, Ізраїль, Литва, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Росія, Сан-Марино, Іспанія, Швеція та Велика Британія.

"Ми так схвильовані тим, що у нас знову понад 40 учасників, які змагатимуться за легендарний трофей "Євробачення" в Турині у травні наступного року. Команда старанно працює над підготовкою до зустрічі всіх делегацій в новому місті-організаторі й гарантує, що пісенний конкурс Євробачення забезпечить грандіозне видовище, на яке розраховує майже 200 млн глядачів", - зазначив керівник конкурсу Мартін Остердаль.

"Евровидение-2022"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк