22.10.2021, 12:01

Алек Болдуін на зйомках застрелив оператора, уродженку України, та поранив режисера

Леся Матвеева | Всі новини автора
Алек Болдуин

Американський актор Алек Болдуін на знімальному майданчику фільму "Іржа" ("Rust") в Мексиці випадково вбив оператора-постановника та поранив режисера. Поліція розслідує інцидент, ніяких звинувачень поки не висунуто.

Інцидент стався на ранчо Бонанза Крик неподалік від Санта-Фе під час зйомок сцени, в якій Болдуін стріляє холостими патронами. Зброя використовувалася на майданчику як предмет реквізиту, повідомляє Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Представник актора повідомив, що рушниця мала бути заряджена холостими патронами.

42-річна Галина Хатчинс, яка працювала оператором-постановником, була доставлена до лікарнюі на гелікоптері, але померла від отриманих травм. 49-річний режисер фільму Джоел Соуза знаходиться у реанімації.

Галина Хатчинс була родом з України, зросла на радянській військовій базі за Полярним колом. Вона має ступінь магістра міжнародної журналістики Київського національного університету і раніше працювала журналістом-розслідувачем в британських документальних постановках у Європі.

"Мені так сумно через втрату Галини. І я такий злий, що це могло статися на знімальному майданчику. У неї був блискучий талант, вона була абсолютно віддана мистецтву та кіно", - написав режисер Адам Єгипт Мортімер в Twitter.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк