13.11.2021, 18:02

Названо 3 речі, які взагалі не можна викидати з дому: з ними підуть достаток та удача

что нельзя выбрасывать из дома

Затіявши генеральне прибирання або ремонт, багато людей без розбору починають викидати з будинків старі речі. Однак варто проявляти обережність, адже деякі речі несуть особливу енергетику, навіть якщо ними ніхто не користується.

Час Пік розповість про три речі, які категорично не можна викидати з дому, щоб не привернути проблеми, бідність та хвороби.

Ікони (а також молитви та хрестики)

Споконвіку вважалося, що що такі речі потрібно передавати від покоління до покоління, тому навіть випадкова втрата - поганий знак, не кажучи вже про те, щоб викинути їх у сміття. Якщо вам вони не потрібні - варто передати їх в храм.

Старі гаманці

Згідно з повір'ями, разом з гаманцем з дому можна викинути гроші, статус та удачу. Позбутися від гаманця можна особливим способом - закопати під молодим деревом або спалити.

Хліб, хлібні крихти

Хліб символізує достаток та благополуччя. Якщо цей продукт бездумно викидати у відро для сміття, то справи можуть піти під укіс, удача відвернеться. Щоб всім було добре, краще віддавати залишки їжі тваринам. Бездомні котики або собачки оцінять такий жест.

Читайте також: У гаманці якого кольору ніколи не водитимуться гроші: пояснення експертів

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк