28.11.2021, 07:55

Помер співак і композитор Олександр Градський

Леся Матвеева | Всі новини автора
Александр Градский

У Москві в ніч на 28 листопада помер співак і композитор Олександр Градський. Народний артист Росії пішов на 73-му році життя. 

Останні два дні Градський перебував у лікарні, куди його екстрено доставили з підозрою на інсульт. Про дату та місце похорону родичі повідомлять додатково, повідомляє Час Пік з посиланням на російські ЗМІ. 

Стан здоров'я Олександра Градського помітно похитнувся після перенесеного коронавірусу. У вересні цього року стало відомо про те, що композитор потрапив до лікарні з підозрою на COVID-19. У ЗМІ повідомляли, що у нього ураження легенів - 70%, сам Градський спростував цю інформацію.

Олександр Градський був радянським та російським співаком, мультиінструменталістом, автором пісень, поетом та композитором. Його називали одним з основоположників російського року.

3 листопада Градському виповнилося 72 роки.

Градський народився у 1949 році в Копейську Челябінської області. Першу сольну платівку випустив у 1973 році. Дискографія Градського налічує більше чотирьох десятків альбомів.

Артист також вів викладацьку діяльність - він працював в Інституті імені Гнесіних, завідував кафедрою вокалу в Російській академії Театрального мистецтва.

Працював у спільних проектах та концертах з Лайзою Мінеллі, Шарлем Азнавуром та багатьма іншими знаменитостями.

У 2014 році відкрив у Москві власний музичний театр "Градський Хол".

Останні кілька років Градський був наставником у телепроєкті "Голос".

Александр Градский Александр Градский ​​​​​​​Александр Градский

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк