21.01.2022, 08:52

Українська співачка Аліна Паш отримала премію Music Moves Europe Awards 2022

Леся Матвеева | Всі новини автора
Алина Паш

Українська співачка Аліна Паш отримала музичну премію ЄС Music Moves Europe Awards 2022. Церемонія нагородження відбулася 20 січня у Гронінгені, Нідерланди.

Українська співачка і реп-виконавиця Alina Pash очолила п'ятірку переможців премії Music Moves Europe Awards 2022. Про це повідомило Національне бюро програми ЄС "Креативна Європа" в Україні, передає Час Пік.

Всього на премію цього року номінували 15 артистів з 15 країн. 28-річну Аліну Паш в журі назвали "дійсно цікавою та унікальною артисткою".

Алина Паш премия Music Moves Europe Awards 2022

У список переможців також увійшли Denis Chaika (Ірландія), TEVA (Угорщина), Mezerg (Франція), Blanks (Нідерланди). Приз Великого журі присудили Meskerem Mees (Бельгія), а приз глядацьких симпатій дістався Lada niva (Вірменія).

До складу журі увійшла також минулорічна переможниця премії, українська реп-виконавиця аlyona аlyona.

Довідка: Music Moves Europe Awards - це щорічна премія ЄС, метою якої є відзначити нових європейських артистів та підтримати їх у розвитку їх міжнародної кар'єри. Приз в 10 тис. євро на розвиток своєї міжнародної кар'єри отримають п'ять переможців. Також журі обере переможця, який отримає Grand Jury Prize - 10 тис. євро та ваучер на зелений тур на суму 5 тис. євро.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк