20.02.2023, 07:56

У Facebook і Instagram з'явиться платна підписка

Виктор Белый | Всі новини автора

Компанія Meta, батько Facebook, запустила службу підписки під назвою Meta Verified, яка дозволить користувачам додавати заповітну синю галочку до своїх облікових записів Instagram та Facebook за 15 доларів на місяць.

Про це повідомив засновник компанії Meta Марк Цукерберг у Facebook, передає Час Пік.

"В Instagram і Facebook вже наступного тижня з'явиться можливість отримати "галочку" за гроші. Це платна послуга, вона коштуватиме користувачам 11,99 долара на місяць за вебверсію і 14,99 долара на місяць на iOS. Meta Verified на наступного тижня з'явиться в Австралії та Новій Зеландії, а найближчим часом – і в інших країнах”, – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що послуга передплати також запропонує "підвищену видимість та охоплення", покращений захист від атак з використанням уособлення та прямий доступ до підтримки клієнтів.

"У довгостроковій перспективі ми хочемо створити пропозицію щодо підписки, яка буде цінною для всіх, включаючи творців, компанії та нашу спільноту в цілому. У рамках цього бачення ми розвиваємо значення перевіреного значка, щоб ми могли розширити доступ до перевірки, і більше людей могли довіряти облікові записи, з якими вони взаємодіють, є справжніми", - написала Мета у своєму блозі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк