02.03.2023, 22:48

Астрологи назвали 3 знаки Зодіаку, на яких чекають стрімкі зміни в березні

астрология

Березень приготував сюрприз для трьох представників зодіакального сузір'я. Вони можуть досягти неймовірних успіхів як в особистому, так і професійному плані.

Про що говорить гороскоп для знаків Зодіаку на березень - розповість Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Лев

Леви від початку березня стануть "улюбленцями зірок". Вони зможуть розпочати нові успішні проєкти, а завдяки Юпітеру в Овні дозволять собі будь-які пригоди (поїздки, відпочинок або зміну роботи). Березень - чудовий час для того, щоб змінити життя. З 7 березня астрологи радять переглянути свої плани. Покладатися слід інтуїцію.

Терези

З 2 березня Терези стануть більш ніжними та чутливими. Юпітер у Овні почне підштовхувати до пошуку почуття незалежності. Настає період, коли варто подбати про себе та зайнятися тим, що справді подобається. Варто скористатися цим періодом, щоб переглянути кар'єрні плани. У Терезів буде можливість познайомитися з новими людьми, які допоможуть реалізувати ідеї.

Риби

Для Риб весна почнеться з позитиву і принесе обнадійливі зміни. Березневий повний місяць - чудовий привід приділити увагу своєму особистому життю. Астрологи прогнозують для представників цього знаку Зодіаку чудові зміни найближчими місяцями. На перший погляд, новизна може навіть злякати, але в результаті все буде добре. Тим більше, що є шанс зустріти споріднену душу.

Читайте також: Відомий астролог назвав можливу дату капітуляції Росії

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк