16.03.2023, 22:09

Відомий астролог дав прогноз щодо кульмінації війни в Україні

астролог

У 2022 році розташування планет вказувало на те, що на народ України очікує велика небезпека, а також на зменшення території країни. Проте зараз ситуація змінилася.

Прогноз про те, як розвиватиметься ситуація в Україні надалі, дав відомий астролог Дмитро Уранус у ]]>Facebook]]>, передає Час Пік.

"7 березня 2023 р. Сатурн вийшов з Водолія і перейшов до Риб. Він вийшов зі з'єднання з Місяцем карти України, що говорить про закінчення цього важкого періоду для звичайних людей (але не військових). Період евакуацій, масових смертей мирних громадян, поневірянь та труднощів, загрози голоду, великих територіальних втрат - добіг кінця, але оскільки в карті України Місяць та Сонце перебувають в опозиції (це спочатку закладена суперечність та боротьба між народом і владою в Україні), то тепер, з березня 2023 року, Сатурн вступив в опозицію з Сонцем. Найбільше цей аспект буде проявлятися в межах орба в 1 градус. Це з 7 березня до 24 березня, і з 23 вересня по 15 грудня 2023 р. Але повністю цей аспект розпадеться лише в лютому 2024 року", - пише астролог. .

За його словами, цей аспект не викликає критичних непоправних подій. Він буде важким для влади та економіки. Доведеться приймати важкі рішення, будуть втрати у лавах захисників і навіть невеликі втрати територій.

"Але найактивніший подійний аспект найближчих місяців - це поєднання прогресивного Меркурія з Марсом карти України, у 8 будинку. Пік його впливу буде в червні-липні 2023. Фактично це буде кульмінація війни. Даний аспект дасть найважчі активні бої, штурм ворожих позицій втрати як у противника, так і у нас. Так само він дасть велику військову допомогу іноземних партнерів, активний розвиток військового виробництва. Я думаю, що завдяки цьому аспекту Україні дадуть все необхідне для перемоги. Але я не впевнений, що ми повернемо всі окуповані території в 2023 році…  Цікаво зауважити, що і опозиція транзитного Сатурна до Сонця, і гармонійний прогресивний аспект від Сонця до Сатурна карти України, розпадуться одночасно в другій половині лютого 2024 року! Аспект загрози і аспект захисту перестануть працювати одночасно! До лютого 2024 року, розпадеться аспект прогресивного Меркурія у поєднанні з Марсом, який вказує на найактивнішу фазу бойових дій. Може, до весни 2024 року і буде якась розв'язка у цій війні?", - зазначає Дмитро Уранус.

Читайте також: Відомий астролог назвав можливу дату капітуляції Росії

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк