03.08.2020, 15:08

"Некомпетентність, хаос, відсутність досвіду і чіткої позиції президента": Тимошенко звернулася до лідерів фракцій

Леся Матвеева | Все новости автора

facebook tweeter live rss
Юлия Тимошенко

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає чинну владу трагічною помилкою українців. За словами політика, 70% українців впевнені в тому, що країна рухається в неправильному напрямку.

Про це Юлія Тимошенко заявила в ефірі каналу "112 Україна", повідомляє Час Пік.

На думку політика, "біля керма" в Україні опинилися непрофесіонали.

За словами Тимошенко, українці отримали шанс виправити дану ситуацію на місцевих виборах і проголосувати за людей, які зможуть вивести Україну "з глухого кута".

Раніше Юлія Тимошенко офіційно заявила про перехід її політсили в опозицію до діючої влади. А сьогодні, 3 серпня на прес-конференції вона заявила, що ініціює переговори про створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру.

"На жаль, некомпетентність, хаос, відсутність дипломатичного досвіду, відсутність чіткої патріотичної позиції президента і його оточення призвели до того, що Україна не бореться за встановлення миру, за відновлення своєї територіальної цілісності.

Влада завела всі мирні переговори в глухий кут. Підвела наших міжнародних партнерів, європейських друзів. За час президентства Зеленського загинуло 175 осіб. Це абсолютний провал усіх мирних переговорів.

Але Україна – парламентсько-президентська країна. І зараз настав час саме парламенту брати відповідальність на себе", - заявила Тимошенко.

]]>]]>Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении ]]>Час Пик]]>

facebook tweeter live rss
n