11.01.2021, 11:56

"Ноу-хау від тепломережі": як лисичанам в обхід закону проводять розрахунок за опалення

Ольга Романец | Все новости автора
facebook tweeter live rss
Лисичанск

Підвищення тарифів на комунальні послуги значно "вдарили" по кишенях лисичан. Крім того, що місцеві жителі змушені оплачувати захмарні платіжки за опалення, підрахувати можливі витрати на тепло стало неможливо.

Про це в одному з регіональних пабліків у соціальній мережі Facebook пишуть жителі міста, передає Час Пік.

"Ноу-хау від Лисичанської тепломережі. Раніше було все зрозуміло: був тариф, множили на площу квартири і в банк платити. Сьогодні з третього разу додзвонився в абонвідділ, а мені кажуть: "Потрібно тепер кожен місяць дзвонити і дізнаватися скільки вони нам нарахували. Рахунків надсилати не будуть. Формули розрахунку немає, кожен місяць по-різному". У грудні нарахували ...аж по 58!!! грн за квадрат, а було ж зовсім не холодно. Ось і виходить, що ні перевірити, ні зрозуміти скільки нам дали теплоносія і на яку суму не вийде. А кожен житель повинен або на сайті шукати свою суму або дзвонити і дізнаватися. І платити скільки йому голос в трубці скаже. "Країна в смартфоні", - пишуть лисичани.

Як зазначає колишній депутат міськради Юлія Машута, Лисичанська тепломережа своїми діями порушує Закон України "]]>Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання]]>".

"У Лисичанську завжди його ігнорували в частині рахунків за комунальні послуги", - пише Машута.

Згідно з ним, рахунки на оплату комунальної послуги повинні містити інформацію про період, за який здійснюється нарахування, загальної суми до сплати, обсягу спожитої теплової енергії та води за поточний період, а також діючих цін і тарифів на комунальні послуги.

Однак Лисичанської тепломережі, мабуть, закон не писаний.

Тим часом "Лисичанськтепломережа" ввела в дію нові тарифи на послугу з постачання теплової енергії.

Вчора незадоволені лисичани прийшли під ВЦА протестувати проти комунального рабства. Правда, враховуючи, що акція проходила в неділю, нікого з "можновладців" у ВЦА не було.

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик

Теги новостей: 
facebook tweeter live rss