03.09.2021, 17:39

За вимагання хабара затримано начальника Льотної академії Національного авіаційного університету

Леся Матвеева | Все новости автора
коррупция

Начальника Льотної академії Національного авіаційного університету та начальника Льотного училища ЛА НАУ затримано за вимагання хабара.

Служба безпеки України викрила начальника Льотної академії НАУ та посередника ‒ начальника Льотного училища ЛА НАУ на хабарі в 20 тисяч доларів США. Вимагачів затримано, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-центр СБУ.

Чиновники вимагали гроші від директора однієї з місцевих приватних компаній за укладення договорів про співпрацю з Льотною академією. У разі відмови, начальник ЛА НАУ погрожував підприємцю "знищити" його бізнес.

Посередника, який планував втекти до Києва, було затримано оперативниками СБУ під час отримання всієї суми хабара при виїзді з Кропивницького. Керівника Льотної академії, який на власному автомобілі їхав на зустріч з посередником, також було затримано.

"Посадовців затримано відповідно до ст. 208 КПК України, тривають невідкладні слідчі дії за місцями роботи та проживання зловмисників. Найближчим часом їм буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, та обрано відповідний запобіжний захід.

Операція із затримання проводилася спільно з СУ ГУ Національної поліції у Кіровоградській області за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури", - повідомили в СБУ.

коррупция коррупция коррупция коррупция

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик