09.06.2016, 18:25

Бригинец назвал нардепа от Оппоблока Юрия Павленко лжецом

Настя Миловидова | Все новости автора

Советник министра информполитики Александр Бригинец в своем посте на Фейсбуке затронул тему "свободы слова" и назвал нардепа от Оппоблока лжецом.

"Мушу щиро визнати: нардеп від Опоблоку Юрій Павленко - брехун.<

В Україні загалом, зоні АТО зокрема - є чимало 'інформаційних' проблем, але точно немає проблем зі свободою слова. Така проблема взагалі не піднімалася ані журналістами, ані читачами/слухачами/глядачами.

Більше того, щодо свободи слова Україна покращила свій рейтинг на 2 десятки позицій. Улюблений опоблоківцями час януковича точно був значно гіршим.

На жаль, можливість Павленка вільно брехати - це теж одна з ознак свободи слова і одночасно ознака халатного ставлення журналістів до аналізу того, що говорять політики.

Брехні в наших ЗМІ - валом, але 'брехня' це не антонім до 'свободи слова', антонім до 'свободи слова' є 'неможливість викласти свою позицію' - а правдиву чи брехливу свободі слова це, на жаль, байдуже(((((

Я - за свободу слова, але я і за те, щоб свободу слова приносила людям правду, а не пропагандистську брехню(((

Шкода, що свобода піднімає на хвилі усе, в тому числі і те, що смердить... Закриваємо ніс і рухаємося далі!", - написал Бригинец.

Читайте еще: "Нет на вас Москаля", - Тука о выездном заседании парламентского комитета по свободе слова и информполитики

Теги новостей: