13.05.2016, 10:51

Навчання в Польщі — крок до щасливого майбутнього

Дарья Фетисова | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss

Знайти престижну роботу без вищої освіти неможливо. На перспективне майбутнє можна розраховувати лише маючи диплом та знання. І якщо в нашій країні ще можна стати “спеціалістом” без профільної освіти, то за кордоном цей номер не пройде.

Якщо ви дитина впливових батьків, то вам пощастило! Ви можете навчатися у найпрестижніших ВУЗах світу, але головним залишається слово “навчатися”. Не треба засмучуватися тим, кому не по кишені Гарвардський або Оксфордський університети. Зверніть увагу на навчальні заклади Польщі, які стали справжнім джерелом знань для українських студентів. Територіальна близькість та вигідна ціна приваблюють молодих людей та їх рідних.

Для навчання можна вибрати таки польські міста, як Варшава, Люблін, Вроцлав, Краків та віддати перевагу одному з багаточисельних вишів. Це Академія фінансів та бізнесу Вістула, Університет гуманітарних наук і психології, Академія суспільних наук, Університет банківскої справи та ін.

Усі престижні університети Польщі на up-study.net дозволять детально ознайомитися з кожним ВУЗом, його історією, повним списком факультетів та спеціальностей, рейтингом серед ВНЗ Польщі, дізнатися про цінову політику та процедуру вступу. Центр польської освіти UP-STUDY є офіційним представником рейтингових університетів Польщі. Він наділений повноваженнями приймальної комісії, тому звернувшись до нього, ви можете розраховувати на першочергове зарахування до ВНЗ та найкращого гуртожитка.

Вищеназваний центр не лише допомагає на початковому етапі вступу, але й супроводжує студентів протягом усього навчання.

Переваги вищої освіти в Польщі

- Як вже писалося раніше — це територіальна близькість. Потрапити до країни можна потягом, автобусом або літаком

- Легкість вивчення польської мови, адже вона дуже схожа на українську

- Відсутність спеціальних вимог при вступі. Однакові умови, як для поляків, так і для громадян інших держав

- Доступні ціни на проживання в гуртожитках, квартирах або хостелах

- Близькість культур. За менталітетом поляки та українці дуже схожі, до того ж перші дуже доброзичливі до наших співвітчизників

- Отримання європейського диплому, який визнаний у більшості країн світу

- Працевлаштуватися після навчання в Польщі набагато простіше. Можете запитати про це випускників економічних і юридичних факультетів, а також працівників сфери IT

Обираючи ВУЗи самостійно, можна заплутатися у потоці привабливих пропозицій. Тому не нехтуйте допомогою професіоналів! Все одно - це інша країна і допомога не завадить.

Теги новостей: 
Рубрика - Правозащитник: 
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss