03.11.2016, 23:52

Бойовики понад 5 годин обстрілювали Станицю Луганську

Марина Началова | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss

У ніч на четвер бойовики п’ять годин вели масований обстріл позицій українських захисників у Станиці Луганській. Ворог застосував міномети 82-го та 120 калібрів. Пошкоджено школу.

Вдень у Станиці Луганській відносно тихо, а вночі мешканцям селища доводиться чути вибухи. За декілька кілометрів звідси передові позиції українських армійців. Там зараз триває обстріл.<

Із різних видів озброєння, зокрема з мінометів 82-го та 120-го калібрів по захисниках Станиці найманці гатили без упину понад 5 годин.

У самому селищі на ранок місцеві підраховують збитки руйнувань від обстрілів. Пошкодило й одну зі шкіл. Поки латають пошкоджене, одинадцятикласників перевели до іншого кабінету.

На холод та постійні обстріли місцеві діти вже не зважають. На уроках школярі не знімають верхнього одягу. У школі вже другий рік не можуть відновити пошкоджене внаслідок бойових дій опалення.

Нічний обстріл у Станиці Луганській пов'язують із провокацією, яку бойовики здійснили у середу вдень. Не чекаючи погодження з українською стороною, вони заявили про готовність відійти на кілометр углиб, згідно з рамковим рішенням, підписаним у Мінську. Однак українські армійці залишилися на своїх позиціях, адже бойовики не виконали головної передумови угоди - дотримання семиденного режиму тиші.

Теги новостей: 
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss