04.09.2020, 14:25

Щоб не втратити допомогу: одержувачам субсидії висунули важливу вимогу

Марина Началова | Всі новини автора
субсидия газ

Міністерство соціальної політики України звертається до отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг з важливим повідомленням.

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу, зазначає прес-служба Мінсоцполітики, передає Час Пік.

З метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, міністерство звертається з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Також читайте: Обмеження знімуть: хто в Україні буде виходити на пенсію пізніше і які з цього можна отримати плюси

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк