22.01.2021, 14:42

Новий "розвод": Аферисти від імені "АТБ" заманюють українців у черговий "лохотрон"

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Аферисты от имени "АТБ" заманивают украинцев в очередной "лохотрон"

Українці полюбляють брати участь у різноманітних акціях, які часто оголошує мережа супермаркетів "АТБ". Людей приваблює можливість зекономити гроші. Цим активно користуються аферисти, які намагаються обчистити довірливих громадян.

Шахраї від імені магазину "АТБ" через СМС-повідомлення та месенджери у соціальних мережах поширюють фейкову інформацію. Про це повідомив голова ради директорів та гендиректор корпорації АТБ Борис Марков, передає Час Пік.

За його словами, останнім часом почастішали випадки, коли різноманітні аферисти і шахраї використовують бренд "АТБ" для реалізації своїх злочинних "схем".

"Розсилаючи через соціальні мережі та месенджери повідомлення про проведення різних акцій, надання грошових подарунків, призів та сертифікатів – зловмисники банальним чином виманюють гроші з гаманців довірливих громадян. При цьому, як показує практика, часто залишаючись безкарними", - написав Марков на своїй сторінці у Facebook.

Останнім часом аферисти діють за новою схемою: людині пропонується можливість виграти купон на суму від 500 до 5 тис. гривень взамін на заповнення анкети. Там просять відповісти на типові для супермаркетів питання - яка у вас стать, чи відвідуєте ви магазини мережі "АТБ", якими мессенджерами користуєтеся.

Далі на екрані з'являються подарункові коробки, на які потрібно натиснути три рази. Таким чином, учасник лотереї виграє 5 тис. гривень, після чого його просять поділитися посиланням на розіграш зі знайомими в зручній для цього соціальній мережі.

Аферисты от имени "АТБ" заманивают украинцев в очередной "лохотрон" Аферисты от имени "АТБ" заманивают украинцев в очередной "лохотрон"

За словами Бориса Маркова, мета цієї схеми банальна - виманити побільше грошей у довірливих користувачів мережі.

Він підкреслив, що вся інформація про акційні пропозиції розміщується тільки на офіційному ]]>сайті ]]>компанії "АТБ" та її офіційних сторінках у соцмережах.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss