09.08.2021, 13:11

Новий тариф на газ для населення: скільки платитимуть українці в опалювальний сезон

Леся Матвеева | Всі новини автора
цена на газ

ТОВ Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" ввела новий тарифний план для населення на опалювальний сезон. Для побутових споживачів з 9 серпня діє план "Комфортний Сезон".

Особливостями плану "Комфортний Сезон" є фіксована ціна до кінця опалювального сезону, рівномірні нарахування та додаткова знижка, про це ]]>повідомляє ]]>прес-служба компанії, передає Час Пік.

Ціна на газ у тарифному плані "Комфортний Сезон" зафіксована на рівні чинного річного тарифу - 7,96 грн/куб.м з ПДВ без вартості розподілу (доставки).

Термін дії

Ціна тарифного плану діє протягом опалювального сезону – 7 повних місяців. Якщо клієнт подав заявку на зміну тарифного плану, перехід на "Комфортний Сезон" відбудеться автоматично, з 1-го жовтня.

Термін дії тарифного плану - до 30 квітня 2022 року.

Умови підключення 

Підключення до тарифного плану "Комфортний Сезон" можливе за умови відсутності боргу у клієнта.

Щомісячний платіж

Загальна сума у тарифному плані "Комфортний Сезон" визначається під час підключення відповідно до запланованого об’єму газу на опалювальний сезон (7 повних місяців). Щомісяця клієнт сплачує рівномірними частинами – 1/7 від вартості запланованого об’єму газу.

Розрахунок необхідного обсягу газу на опалювальний сезон

Необхідний об’єм газу розраховується відповідно до  типу споживання, враховуючи історичні дані конкретного клієнта (якщо такі є). Типи споживання, які враховуються при розрахунку:

  • Приготування їжі (50-200 м3)
  • Приготування їжі та підігрів води (150-500 м3)
  • Опалення (800-20 000 м3)

Умови оплати

Щомісяця клієнт оплачує 1/7  запланованого  об’єму. Сплатити потрібно не пізніше 15-го числа. Усі рахунки доступні лише в електронному форматі – тобто надходять та зберігаються в особистому кабінеті або чат-боті.

Умови отримання знижки

При оплаті за газ до 15-го числа щомісяця кожен клієнт має можливість отримати знижку 1%. Знижка нараховується на особовий рахунок та автоматично буде врахована в наступному місяці.

Нагадаємо, з 1 травня в Україні діє річна ціна газу. Вона не може змінюватися в бік підвищення. "Нафтогаз" визначив річний тариф на рівні 7,96 грн/куб. м.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк