10.09.2021, 07:47

Укрзалізниця змінює систему бронювання: буде доступно більше квитків на поїзди

Леся Матвеева | Всі новини автора
Укрзализныця, железнодорожные билеты

"Укрзалізниця" зменшила кількість місць у поїздах, які бронювалися для потреб залізничників. Завдяки цьому в продаж щомісяця надходитиме 3 тисяч додаткових квитків.

В одному з поїздів бронь взагалі скасована, оскільки ці місця не використовувалися. Про це йдеться в повідомленні прес-служби перевізника, передає Час Пік.

Відзначається, що місця, які бронювалися для робочих поїздок співробітників компанії й не були затребувані, потрапляли у вільний продаж тільки перед відправленням поїзда. Часто пасажири не встигали їх купувати, тому "Укрзалізниця" втрачала прибуток.

Як повідомили в компанії, за результатами дата-аналітики, в одному з поїздів бронювання взагалі скасовано, оскільки заброньовані місця не використовувалися. У дев'яти поїздах кількість заброньованих місць зменшили наполовину, а в трьох – на чверть.

"Ми змінюємо застарілі системи внутрішнього бронювання пасажирських квитків Укрзалізниці. Після аналізу напрямків та заповнюваності поїздів стало зрозуміло, що є варіанти скоротити кількість таких броней, щоб дати пасажирам більше можливостей купувати квитки на поїзди заздалегідь", – сказав глава пасажирського напрямку "Укрзалізниці" Олександр Перцовський.

Він додав, що 3 тис. квитків - це невеликий відсоток порівняно з тією кількістю, яку "Укрзалізниця" продає щомісяця. Але за словами Перцовського, цю зміну точно відчують пасажири поїздів №738 "Київ – Запоріжжя", №7/8 "Київ – Чернівці", №82 "Новоолексіївка – Харків" іта ще 10 напрямків.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк