28.11.2021, 11:56

Тарифи на газ: Опубліковано свіжі цінники на "блакитне паливо" для населення на грудень

Леся Матвеева | Всі новини автора
Тарифы на газ

Газопостачальні компанії опублікували свіжі цінники на "блакитне паливо" для побутових споживачів. На грудень відразу 36 газопостачальних компаній встановили ціни нижче 8 грн за кубометр.

За даними моніторингу інформаційно-консультаційного центру "ГазПравда", в порівнянні з листопадом 4 компанії знизили свої цінники, повідомляє Час Пік.

Рейтинг найвигідніших пропозицій стартує з 7,799 грн за кубометр. Таку ціну запропонувала компанія Енерджі Трейд Груп (ETG.UA).

Далі йдуть компанія Neogas (7,80 грн за куб), "Євода Трейд КП "Луцькводоканал" (7,88 грн за куб), "Черкасигаз Збут" та "Уманьгаз Збут" (7,89 грн за куб), "Палівенерго" (7,90 грн за куб) та "Енергогарантія" (7,95 грн за куб).

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" запропонувала традиційні 7,96 грн за кубометр. Таку ж ціну виставили "Газпостачсервіс" та "Тернопільоблгаз Збут".

Решта компаній виставили цінники від 7,98 до 13,5 грн за кубометр. Більшість газопостачальників (36 компаній) у грудні 2021 продаватимуть "блакитне паливо" за ціною до 8 грн за куб.

Найвищі цінники на газ пропонує тільки Херсонська обласна енергопостачальна компанія (13,5 грн за куб).

Тариф постачальника останньої надії

До останнього актуальною залишалася проблема зі споживачами, які з тієї чи іншої причини потрапили до постачальника останньої надії.

Постачальник газу останньої надії (ПОН) надає послуги населенню у разі, якщо вони залишилися без газопостачальника. Наприклад, внаслідок банкрутства, закінчення або анулювання ліцензії, невибранія компанії споживачем після розриву контракту з іншою установою. Функцію ПОН в Україні виконує ДК "Нафтогаз України".

Річний тариф "Нафтогазу" - 7,96 гривні за кубометр газу. Така ціна на газ для клієнтів ПОН діятиме лише до 30 листопада 2021 року. Тому в НАК "Нафтогаз України" рекомендують українцям, які є клієнтами ПОН, укласти договір з постачальником до цього часу.

Ціни на газ станом на 26 листопада 2021 року

Ціни вказано без урахування вартості доставки. За розподіл "блакитного палива" люди платять операторам газорозподільних мереж (облгазам) окремо згідно з діючими тарифами на доставку газу.

Цены на газ Цены на газ Цены на газ Цены на газ

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк