05.12.2021, 09:26

"Укрзалізниця" дозволила замовляти онлайн групові квитки на поїзди

Леся Матвеева | Всі новини автора
"Укрзализныця"

АТ "Укрзалізниця" спростить замовлення низки пасажирських послуг та вперше надасть можливість замовлення групових квитків онлайн.

Оформлення групових перевезень для фізичних та юридичних осіб віддалено вже доступне для пасажирів. Про це 3 грудня повідомила прес-служба компанії, передає Час Пік.

"Раніше для того, щоб оформити групове перевезення, пасажирам потрібно було двічі звертатися до кас вокзалів - спочатку щоб заповнити вручну заяву та попередньо зарезервувати вагон, потім для того, щоб здійснити оплату послуги.

З 3 грудня оформити заявку та оплатити бронювання можна віддалено на порталі, отримавши прорахунок та оплативши його за реквізитами. До каси вокзалу необхідно буде завітати лише на фінальному етапі отримання квитків та сплати їх повної вартості. У перспективі і цей етап буде переведено у віддалений формат", - йдеться в повідомленні.

"Укрзалізниця" зробила замовлення групових перевезень дешевше:

  • з 10 грудня вартість резервування місць у разі бронювання квитків для групи кількістю понад 30 осіб становитиме 50 грн з дорослого пасажира та 35 грн з осіб віком до 18 років.

Таким чином, компанія істотно знизить вартість цієї послуги для пасажирів, раніше ціна резервування місць при групових замовленнях становила 80 грн для дорослих пасажирів та 40 грн для дітей незалежно від розміру групи.

У компанії повідомили, що продовжується розробка ще низки онлайн-замовлень: пошук забутих речей, замовлення вокзального помічника для маломобільних пасажирів, замовлення спеціального вагона для перевезення людей з інвалідністю, а також замовлення вагона-автомобілевоза та вагона-салона.

Завершити роботу над запуском усіх типів онлайн-замовлень планується до кінця січня.

Оформлення групових перевезень для фізичних та юридичних осіб віддалено вже доступне для пасажирів в бета-версії на ]]>порталі]]>.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк