17.05.2022, 22:48

Кабмін анонсував виплати новим категоріям українців, що постраждали від війни

Марина Началова | Всі новини автора

17 травня Кабінет Міністрів на засіданні схвалив постанову, яка врегульовує питання обліку внутрішньо переміщених осіб, а також розширює програми виплат для українців, які не мають статус внутрішньо переміщеної особи.

Про це ]]>повідомляє ]]>Урядовий портал, передає Час Пік.

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Уряд запустив низку програм із міжнародними гуманітарними організаціями щодо виплат по 2,2-2,5 тис. грн щомісячно для внутрішньо переміщених осіб з числа найбільш вразливих соціальних категорій. Тепер відповідна програма буде розширена.

«Виплати також зможуть отримати наші люди з деокупованих територій, з населених пунктів, які перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території. Разом з ООН, Червоним Хрестом, ЮНІСЕФ, Міжнародною організацією з міграції ми запустили проекти, які допоможуть нашим громадянам, які найбільше постраждали від війни», — підкреслив Прем’єр-міністр України.

Денис Шмигаль відзначив, що для отримання таких виплат українці можуть подати заявку на інформаційній платформі «]]>єДопомога]]>», а з часом оформлювати заявку можна буде через Дію.

Читайте ще: Підтримка переселенців: на які види допомоги можуть розраховувати ВПО

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк