19.11.2022, 12:48

Саміт АТЕС рішуче засудив агресію РФ в Україні

Саммит АТЭС

У столиці Таїланду 18–19 листопада проходив саміт Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва. Учасники саміту АТЕС засудили агресію РФ проти України та закликали Москву вивести війська з чужої території.

Учасники саміту АТЕС у підсумковій заяві рішуче засудили агресію РФ проти України та закликали Москву до "повного та беззаперечного" виведення військ із сусідньої країни. Про це ]]>йдеться ]]>у підсумковій декларації саміту, яку прийнято 19 листопада у Бангкоку, повідомляє Час Пік.

Більшість учасників саміту лідерів країн Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва засудили дії російської армії в Україні, відзначивши її наслідки для світової економіки.

Згідно з документом, лідери АТЕС вважають, що збройний конфлікт "завдає величезних людських страждань та посилює існуючі проблеми у світовій економіці, стримуючи її зростання, збільшуючи інфляцію, порушуючи ланцюжки поставок, посилюючи енергетичну та продовольчу нестабільність та підвищуючи ризики для фінансової стабільності".

Довідка: АТЕС - це форум 21 економіки Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Серед інших у ньому беруть участь РФ та Китай, який загалом утримується від критики дій Кремля в Україні.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк