09.12.2022, 14:49

В "Укренерго" розповіли про ситуацію з електропостачанням

Віктор Білий | Всі новини автора

Дефіцит потужності в енергосистемі все ще значний. Усім обленерго надали ліміти споживання електроенергії, у кількох регіонах їх перевищено, через що застосували аварійні відключення.

Про це заявили в "Укренерго", передає Час Пік.

У компанії наголосили, що ситуацію ускладнюють погодні умови, через які ремонтні роботи проводити складніше. У деяких областях споживання енергії сильно зросло, тому запровадили аварійні відключення.

В "Укренерго" додали, що попри це ситуація контрольована, а до обленерго вже доведено ліміти споживання потужностей.

За даними пресслужби, аварійно-відновлювальні роботи продовжуються по всій Україні у високовольтних та розподільчих мережах та на електростанціях.

"Однак погодні умови (зледеніння проводів, дощ зі снігом) негативно впливають на стан високовольтних та розподільчих мереж та ускладнюють ремонтні роботи", - повідомили у пресслужбі.

Через постійні обстріли енергетичної інфраструктури в Донецькій, Харківській та Херсонській областях зберігається непроста ситуація із забезпеченням електропостачання.

"Ворог майже кожен день з моменту масованої ракетної атаки 5 грудня обстрілює артилерією мережі та електростанції на сході та півдні України. Погодні умови у цих регіонах також уповільнюють не лише відновлювальні роботи, а й ускладнюють роботу саперних бригад", - йдеться у повідомленні.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: