14.03.2023, 10:06

Водіїв чекають приємні зміни: які нововведення набирають чинності у червні

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

В Україні хочуть цифровізувати одну із найпопулярніших послуг для водіїв. З червня 2023 року запустять онлайн-сервіс, за допомогою якого можна буде замовити безкоштовні або платні автомобільні номери.

3 червня 2023 року набуде чинності наказ МВС України від 17 січня 2023 року №10, яким визначено механізм онлайн-замовлення наявних у сервісному центрі МВС платних або безкоштовних номерних знаків. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий, передає Час Пік.

Він зазначив, що впровадження нового функціоналу стане черговим кроком у напрямі цифровізації, забезпеченні прозорого та зручного алгоритму отримання однієї з найбільш затребуваних послуг.

"Автовласники в декілька кліків зможуть обрати й забронювати бажану комбінацію номерних знаків в Електронному кабінеті водія та одразу оплатити, якщо було обрано платну комбінацію.

Упродовж 10 днів необхідно закріпити цей номерний знак в обраному сервісному центрі МВС під час реєстраційних дій з транспортним засобом", - повідомив Драп'ятий.

На березень 2023 року водії можуть на сайті Головного сервісного центру МВС перевірити доступність номерних знаків для авто. Для цього потрібно вибрати область, вказати тип транспортного засобу та ввести чотири цифри бажаної комбінації. Система одразу покаже результат.

]]>Перевірка наявних номерних знаків (платних та безкоштовних) онлайн]]>.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк