20.03.2023, 09:25

Україна внесла до переліку міжнародних спонсорів війни французьку косметичну компанію

Yves Rocher

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло до переліку міжнародних спонсорів війни французьку косметичну корпорацію Yves Rocher (Ів Роше).

Підставлю стало те, що компанія є однією з найвідоміших західних компаній, яка відмовилася бойкотувати росію та припинити свою діяльність в рф після повномасштабного вторгнення росії  в Україну. Про це ]]>повідомляється ]]>на сайті НАЗК, передає Час Пік.

Зазначається, що марка Yves Rocher наразі присутня на 5 континентах, у 80 країнах світу і налічує близько 4000 торговельних точок.

"До російського бюджету у 2022 році російський філіал компанії "Ив Роше Восток" заплатила податків на суму близько 6 млн дол. США, тим самим профінансувавши вбивства українців руками окупантів.

Жодних заяв від Yves Rocher про скорочення своєї діяльності у росії після початку активної фази агресії та після усіх військових злочинів держави-терориста, на жаль, не було.

Отже, продовження діяльності російського філіалу компанії "Ив Роше Восток" означає підтримку та спонсорування тероризму", - йдеться у повідомленні.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції зазначають, що всі включені до переліку міжнародних спонсорів війни компанії вносяться до бази даних World-Check — бази даних осіб і організацій із підвищеним ризиком, яка використовується в усьому світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками.  

Нагадаємо, 23 лютого НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни французьку корпорацію Auchan Holding.

Довідка: Yves Rocher - французька компанія, що спеціалізується на виробництві косметики та парфумерії. Пропонує продукцію середнього цінового діапазону, позиціонуючи природність та натуральність сировини та процесу виробництва.

Auchan Holding – французька корпорація, представлена у багатьох країнах світу. Один із найбільших у світі операторів роздрібних мереж.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: