12.03.2021, 07:33

Звіряче вбивство під Херсоном: з'явилися перші деталі загибелі 7-річної Марії Борисової

Леся Матвеева | Всі новини автора
Зверское убийство под Херсоном

У Херсонській області 7-річну Марію Борисову, яку шукали 4 дні, знайшли в рідному селі вбитою. Тіло дитини виявлено у білому поліетиленовому мішку. В ході візуального огляду поліцейські встановили, що смерть дитини була насильницькою.

На тілі дівчинки виявили сліди від удушення та згвалтування. Про це, посилаючись на поліцію, пише місцеве видання "Новий день", передає Час Пік.

Нагадаємо, тіло розшукуваної 7-річної Марії Борисової на 4 добу пошуку було знайдено в недобудованій нежитловій споруді, за одним з двоповерхових котеджів у селі Щасливе Херсонської області.

Як повідомили у поліції, при візуальному огляді на тілі дитини виявлено видимі тілесні ушкодження. Попередньою причиною смерті дівчинки є механічна асфіксія, тобто удушення.

На даний час проводяться слідчо-розшукові заходи для встановлення підозрюваного в умисному вбивстві малолітньої дитини та обставин смерті дівчинки.

Кримінальне провадження, відкрите раніше за фактом зникнення Марії Борисової, перекваліфіковано на п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство малолітньої дитини.

Зверское убийство под Херсоном Зверское убийство под Херсоном

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк