07.05.2021, 12:54

У Сєвєродонецьку на великому хабарі погоріла директор ринку

Леся Матвеева | Всі новини автора
Северодонецк, взятка

У Сєвєродонецьку на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди попалася директор дочірнього підприємств "Центральний ринок" Луганської обласної спілки споживчих товариств.

Директор ринку затримана "на гарячому" після отримання від підприємця підтвердження про перерахування на розрахунковий рахунок неправомірної вигоди в сумі 84 тис. гривень, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу Луганської обласної прокуратури.

За даними слідства, директор ринку вимагала 84 тис. грн від приватного підприємця за укладення договору оренди торгового павільйону і складського приміщення строком на 1 рік. Для конспірації грошові кошти було перераховано на розрахунковий рахунок підприємства.

Поліція затримала керівника підприємства в порядку ст. 208 КПК України під час отримання від підприємця квитанції про підтвердження перерахування на розрахунковий рахунок хабара в сумі 84 тис. гривень.

У рамках відкритого за даним фактом кримінального провадження за ознаками ч. 4 ст. 368-3 КК України (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та звернення до суду з клопотанням про обрання їй запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 3 років, з конфіскацією майна.

Северодонецк, взятка Северодонецк, взятка Северодонецк, взятка Северодонецк, взятка

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк