13.05.2021, 12:28

ДБР проводить обшук у Тупицького

Леся Матвеева | Всі новини автора
ГБР проводит обыск у Тупицкого

Співробітники Державного бюро розслідувань проводять обшуки в будинку Олександра Тупицького, чиє призначення на посаду судді Конституційного Суду раніше скасував президент Володимир Зеленський.

За місцем проживання Олександра Тупицького, якого раніше звільнили з посади судді Конституційного Суду, проходять обшуки. Про це повідомила прес-секретар ДБР Ольга Чіканова в коментарі "Укрінформу", передає Час Пік.

"Працівники Державного бюро розслідувань проводять обшуки вдома у Олександра Тупицького", - сказала вона.

За словами Чіканової, обшуки проходять за кількома адресами, зокрема в будинку у Василькові. Слідчі ДБР прийшли за адресою його проживання о 6:00 ранку 13 травня. Уточнюється, що обшук проводиться в присутності Тупицького, його дружини, двох малолітніх дітей та адвоката.

"Згідно з ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального злочину або майна, яке було отримано в результаті його вчинення, а також з метою встановлення розшукуваних осіб", - йдеться у відповідній постанові Печерського суду, яка є в розпорядженні видання ZN.UA.

Слідчі дії проходять у справі, в рамках якої Тупицькому повідомили про підозру в грудні 2020 року. Слідчі ДБР оголосили підозру Тупицькому в порушенні ч. 2 ст. 384, ст. 386 ККУ (завідомо неправдиві свідчення, поєднані зі штучним створенням доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від надання свідчень). Справа стосується приватизації Зуївського енергомеханічного заводу в Донецькій області.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: