08.07.2021, 14:38

У Вінницькій області затримано кримінального авторитета, який розшукується Інтерполом

Леся Матвеева | Всі новини автора
разыскивается Интерполом

У Вінницькій області затримано кримінального авторитета, який перебував у міжнародному розшуку. Іноземець розшукується Інтерполом за скоєння у себе на батьківщині особливо тяжких злочинів.

У Вінницькій області співробітники Управління міграційної поліції ГУНП затримали злочинця, який перебував у міжнародному розшуку за скоєння особливо тяжких злочинів. Найближчим часом затриманого планують передати правоохоронцям країни-ініціатора розшуку, повідомляє Час Пік з посиланням на Відділ комунікації поліції Вінницької області.

"Оперативники встановили, що в одній із пенітенціарних установ області має звільнятись 34 - річний громадянин сусідньої держави, який має суттєвий вплив на криміногенну ситуацію в регіоні. Він відбував 10 років позбавлення волі за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що заподіяло смерть потерпілого, та злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань.

Після відповідної перевірки поліцейські з’ясували, що вказаний іноземець розшукується Інтерполом за вчинення у себе на батьківщині особливо тяжких злочинів – зґвалтування із погрозою вбивства та розбою, поєднаного з насиллям та грабежу", - повідомили в поліції.

7 липня поліція затримала небезпечного злочинця. За словами начальника Управління міграційної поліції Кирила Доценка, вказаного кримінального іноземця правоохоронні органи сусідньої держави розшукували більше десяти років.

Суд піддав затриманого екстрадиційному арешту. Найближчим часом планується його передача правоохоронцям країни-ініціатора розшуку.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк