14.09.2021, 19:03

Вбив двох осіб і зник: Ненормальний маніяк з Луганщини може ховатися в будь-якому куточку України

Марина Началова | Всі новини автора

Психічно хворий злочинець, який в кінці серпня вбив двох людей в Старобільську, все ще на волі.

Уже два тижні правоохоронці намагаються розшукати 36-річного Дмитра Федорченка, якого підозрюють у вбивстві двох осіб в Старобільську. Злочинець може ховатися в будь-якому регіоні України, передає Час Пік з посиланням на "]]>Обозреватель]]>".

Як пише видання, посилаючись на джерело в поліції, два вбивства сталися імовірно в ніч з 29 на 30 серпня. Жертвами стали 36-річний Олександр Єлсуков і 74-річна Людмила Федорченко. Жінку вбили у неї вдома: озвірілий злочинець бив її ножем в шию і стегно, вона померла від масивної крововтрати, а тіло згодом виявила її дочка.

Де вбивця розправився з чоловіком, до сих пір точно не відомо, оскільки кисті рук та інші частини тіла були знайдені в різних місцях.

Як повідомляється, Федорченко була рідною тіткою вбивці, а Єлсуков - його друг дитинства, однокласник.

У прокуратурі Луганської області "Обозревателю" повідомили, що Федорченко дуже небезпечний, оскільки стоїть на обліку у психіатра з діагнозом "параноїдна шизофренія". Він постійно роздратований, агресивний, вороже налаштований до оточуючих, бачить галюцинації, до того ж приймає наркотики.

За словами місцевих жителів, після двох вбивств Федорченко міг здійснити і третє: він напав на жінку на вулиці, але та змогла відбитися. Люди одразу викликали в поліцію, проте маніяк зміг втекти.

Як стало відомо, Федорченко у віці 18 років вже був судимий за ч. 1 ст. 309 КК України ("Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту").

Старобільський районний суд дав дозвіл на затримання Федорченка з метою приводу до суду, по місту розвішані орієнтування з прикметами злочинця. Але справа в тому, що маніяка ніяк не можуть знайти. За словами правоохоронців, він, хоч і хворий, але дуже хитрий: відключив мобільний телефон і збив зі сліду собак.

Правоохоронці кажуть, що Федорченко міг "залягти на дно" в Старобільську, проте з високою ймовірністю може знаходитися в будь-якому куточку України.

А поки психічно ненормальний вбивця залишається на волі, жителі Старобільська живуть у страху і намагаються рідше виходити на вулицю.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк