Шелак – модний гель-лак для нігтів

Вже кілька років широкою популярністю користується покриття нігтів гелями. Але в лідери виходить шелак, що з'явився порівняно недавно: ідеальний манікюр на три тижні, гіпоалергенність, досить швидке покриття і зняття, і, до того ж невисока ціна.

Використовувані гелі діляться на тверді – для нарощування нігтів, і м'які – зміцнюють. До м'яких відносяться і біогелі: вони допомагають нігтям відростати і не вимагають уваги 2-4 тижні.

Але біогель має й мінус – його не можна підкоригувати або зняти в домашніх умовах.

Гель-лак – це кольорове покриття, яке тримається теж 2-3 тижні, а найпопулярніший з гель-лаків – шелак. Він не зміцнює нігті, а є виключно декоративним покриттям.

Процедура його нанесення займає 30 хвилин, а процедура зняття – 10 хвилин. При цьому такої маніпуляції, як спилювання, не потрібно, тому що шелак розчиняється спеціальним засобом.

Покриття тримається на нігтях не менше двох тижнів і зберігає бездоганний зовнішній вигляд: ніяких відколів, тріщин і відшарувань. Йому не страшні удари, подряпини, вплив різних хімічних речовин. Два тижні – це час, поки ніготь не відросте і не стане помітна межа покриття, а якщо нігті ростуть повільніше, то покриття протримається ще довше.

Шелак не містить шкідливих речовин, які є в звичайних лаках, не має запаху і, на відміну від акрилу, дозволяється навіть вагітним і годуючим.

З точки зору дизайну, при використанні шелаку нігті теж можна прикрашати стразами і малюнками. Палітра шелаку – 12 основних кольорів.

Перш ніж записатися на гелеве покриття, ви повинні зайнятися зміцненням нігтів, тому що шелак протипоказаний при тонких, ламких і шаруються нігтях.

Манікюр в домашніх умовах

  • Роблячи манікюр самостійно, просто підпиліть нігті до бажаної довжини та надайте їм форму.
  • Не видаляйте кутикулу ріжучими інструментами, обробіть спеціальною рідиною для видалення кутикули і через 3-5 хвилин зніміть дерев'яною паличкою надлишки шкіри та вимийте руки.
  • Втирайте в ніготь масло.
  • Перед нанесення лаку, обробіть нігті засобом без ацетону, потім нанесіть базове покриття, потім два шари лаку і закріплювач.
  • Старий лак краще знімати за день до манікюру, щоб нігті відпочили.
  • Не варто наносити лак після прийняття ванни або душу – на розпарених руках він тримається гірше.