Ортодонт – чим займається лікар і коли до нього приходити

Ольга Станишевская | Всі новини автора

Якщо ви соромитеся посміхатися відкрито через нерівні зуби, то це вірна нагода звернутися до наших ортодонтів в Києві. Ми використовуємо різні способи та працюємо зі складними випадками. Наші лікарі виправлять прикус із максимальним комфортом для вас, а якщо ситуація дозволить, то зроблять це ще й непомітно для оточуючих.

Вікові обмеження

У сучасній ортодонтії їх немає. Ви можете звернутися за допомогою спеціаліста у будь-якому віці. Упередження, що виправлення прикусу – доля підлітків та молоді – не більше, ніж помилка. У нашій клініці бездоганну усмішку може отримати будь-яка людина.

Як наш ортодонт працює із дорослими?

Найбільш ефективним способом виправлення проблем є носіння брекет-систем. Вони бувають сапфіровими, керамічними та металевими, кріпляться як на зовнішній стороні зубів (видимої), так і на внутрішній (з боку язика). Ще брекет-системи можуть бути безлігатурними: їх виділяє акуратний зовнішній вигляд та мінімальне обслуговування.

Відповідне рішення обирається в ході консультації, коли лікар-ортодонт має уявлення про конкретну ситуацію. За підсумками огляду він відповість, чи можна обійтися індивідуальними прозорими капами елайнерами замість брекетів.

Які переваги від відвідування ортодонту?

Значимість виправлення прикусу полягає в отриманні естетичної посмішки. Працюючи з ортодонтом, ви здатні:

  • Поліпшити форму губ та обличчя.
  • Відчутно омолодитись.
  • Позбутися комплексів і відчути себе впевненіше.
  • Кинути виклик знайомства з новими людьми.
  • Виключити головний біль, дискомфорт у шиї та неприємний запах з рота.

Ортодонтія в нашій клініці

У нас доступна консультація щодо корекції прикусу для людини будь-якого віку. На прийомі лікар детально огляне відхилення та запропонує варіанти їх виправлення. Під час бесіди лікар може ознайомити з подібними роботами та щасливими особами пацієнтів, які вже побували на ортодонтичному лікуванні. Буде можливість поговорити про терміни та ціни заходу, поставити питання, що цікавлять.

Завітайте до наших ортодонтів у Києві вже найближчим часом. Виберіть відповідний телефон, зателефонуйте адміністратору та запишіться на прийом у зручний для вас час. Не відкладайте витівку на потім і не піддавайтеся сумнівам - консультація все розставить по своїх місцях і безтурботна посмішка здасться не такою вже недосяжною.