25.06.2021, 07:32

НП в літаку авіакомпанії SkyUp: рейс "Київ-Батумі" повернувся до аеропорту "Бориспіль"

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Самолет авиакомпании SkyUp

Літак авіакомпанії SkyUp, що виконував рейс PQ421 за маршрутом "Київ-Батумі", через нештатну ситуацію повернувся до аеропорту "Бориспіль". Під час польоту пасажирам довелося використовувати кисневі маски.

Літак авіакомпанії SkyUp, що виконував рейс за маршрутом "Київ-Батумі" 24 червня повернувся до аеропорту "Бориспіль" незабаром після зльоту через розгерметизацію. Як повідомили в компанії SkyUp, сталася нештатна ситуація, передає Час Пік.

Користувачі Мережі опублікували відео, зняте в салоні літака. На кадрах видно, що пасажирам знадобилися кисневі маски.

Повідомляється, що початок польоту проходив у звичайному режимі. Однак хвилин через 20, після зльоту на борту почувся запах гару, а потім випали кисневі маски. Пасажири пишуть в Мережі, що їм під час польоту повідомили про можливу розгерметизацію салону.

Як заявили в авіакомпанії, причини НП з'ясовують фахівці.

"Усі пасажири знаходяться в безпеці і найближчим часом вирушать до Батумі іншим літаком. Причини повернення літака наразі з’ясовують технічні спеціалісти.

Ми дбаємо про безпеку пасажирів, тому після виникнення позаштатної ситуації на борту досвідчений екіпаж згідно з міжнародними правилами повернувся в найближчий аеропорт", - повідомили в SkyUp.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss