03.08.2021, 09:05

Масштабна пожежа у Запоріжжі: горів житловий будинок, людей тимчасово відселили, ведеться розслідування

Леся Матвеева | Всі новини автора
Масштабный пожар в Запорожье

У Запоріжжі рятувальники ліквідували пожежу, що виникла на даху багатоповерхового будинку. Жителі самостійно покинули свої квартири до приїзду підрозділів ДСНС. 

Повідомлення про пожежу в багатоповерховому будинку на вулиці Сержанта Медведєва Дніпровського району Запоріжжя надійшло до Служби порятунку "101" 2 серпня о 21:15. Пожежники повністю ліквідували пожежу о 23: 55, повідомляє Час Пік.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить дах та перекриття чотириповерхового житлового будинку на загальній площі 450 кв. м. Складність гасіння полягала в тому, що вогонь швидко поширювався, тому що дах знаходився в стадії ремонту і напередодні там заготовили у великій кількості будівельні матеріали, в тому числі й легкозаймисті.

Як зазначили рятувальники, завдяки правильно обраному вирішальному напрямку вдалося не допустити поширення полум'я на житлові приміщення та максимально мінімізувати наслідки пожежі. Жодна квартира не постраждала від вогню.

На місці НП працював штаб з ліквідації наслідків надзвичайної події на чолі з головою Запорізької ОДА Олександром Старухом, до складу якого увійшли представники місцевих органів виконавчої влади.

"Дані про постраждалих оновлюються. Постраждалих від пожежі людей тимчасово поселять у гуртожиток педагогічного коледжу", - заявив голова ОДА.

У супроводі співробітників ДСНС та поліції жителям дали доступ до приміщень, де вони змогли зібрати необхідні речі. Наразі правоохоронними органами організовано охорону місця пожежі.

Причиною пожежі на даху житлового будинку швидше за все став вибух балонів газу, що використовувався ремонтниками для зварювання. Таку думку Олександр Старух висловив під час розмови з журналістами.

"Йшла заміна стелі. Швидше за все, було недотримання правил техніки безпеки, в тому числі пожежної безпеки, підрядною організацією", - цитує Старуха "Укрінформ".

Запорожье, пожар Запорожье, пожар Запорожье, пожар

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк