28.11.2021, 17:59

Вибух у багатоповерхівці на Миколаївщині: знайдено тіло третього загиблого

Марина Началова | Всі новини автора

Кількість загиблих внаслідок вибуху газу у п'ятиповерхівці у місті Нова Одеса Миколаївської області зросла до трьох.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС, передає Час Пік.

Як зазначається, о 16:10 рятувальники вилучили з-під завалів бездиханне тіло чоловіка. Тіла ще двох жертв були знайдені вчора о 16:46 та о 23:25.

Також повідомляється, що внаслідок вибуху постраждало 3 особи, які о 10:07 27 листопада підрозділами ДСНС вивільнені з-під завалу. В однієї особи перелом передпліччя – госпіталізований до лікарні, 2 особи – в шоковому стані, після обстеження від госпіталізації відмовились. З будинку проведено евакуацію 54 осіб.

На даний час підрозділами ДСНС із залученням важкої інженерної техніки (2 крани ДСНС) продовжуються роботи по демонтажу зруйнованих елементів конструкцій будинку та пошуку можливої заблокованої особи.

Аварійно-рятувальні роботи проводяться безперервно та організовані позмінно (oсобовий склад міняється через кожні півгодини). На місці розгорнуто два намети ДСНС (намет пункту обігріву та відпочинку для особового складу і штаб з ліквідації) та намет Червоного Хреста (забезпечують харчування). Нацполіцією організовано охорону громадської безпеки та недопущення мародерства.

Нагадаємо, 27 листопада о 9:20 стався вибух попередньо побутового газу на 5 поверсі, внаслідок чого зруйновано 2 квартири на 4 та 2 квартири на 5 поверхах.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк