29.10.2020, 20:18

Зеленський заявив, що система електронного декларування в Україні працюватиме

зеленский

Президент України Володимир Зеленський заявив про неприпустимість виникнення заворушень через скандальне рішення Конституційного суду щодо декларування та НАЗК.

Про це повідомила прес-служба Офісу президента, передає Час Пік.

Сьогодні, 29 жовтня, відбулося термінове закрите засідання РНБО щодо невідкладних заходів, які має прийняти держава після рішення Конституційного суду про неконституційність окремих положень Закону про запобігання корупції та статті 366-1 КК.

На засіданні Зеленський зазначив, що демонтаж контрольних функцій НАЗК та кримінальної відповідальності за свідоме порушення вимог законодавства при декларуванні ніколи не отримає підтримки ні в Україні, ні з боку європейських партнерів.

Глава держави вважає, що має місце цілеспрямоване втручання "ворогів України", і закликає не допустити неправильне використання рішень КСУ на шкоду національній безпеці та обороні.

"Справа не тільки в цьому рішенні, а й взагалі в цілеспрямованих діях певних осіб на підрив суспільного договору в Україні і на створення реальної загрози національній безпеці і обороні нашої держави. Ми повинні не допустити ні того, що цю проблему почне вирішувати вулиця на свій розсуд, ні того, що це або якесь інше рішення Конституційного суду буде використано ворогами України для дискредитації нашої країни за кордоном", - заявив президент.

Читайте також: Український уряд запевнив, що безвізовий режим з ЄС скасований не буде

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк