26.04.2021, 18:26

З Росії видворяють українського дипломата

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
посольство

Росія оголосила "персоною нон грата" співробітника посольства України, посилаючись на "недружні дії" української сторони.

Про це заявила прес-служба МЗС Росії, передає Час Пік.

"У зв'язку з недружніми діями української сторони, яка 19 квітня ц.р. оголосила «persona non grata» співробітника Посольства Російської Федерації в Києві, і на основі принципу взаємності за діяльність, несумісну з дипломатичним статусом, «persona non grata» оголошений співробітник Посольства Україна в Росії. Йому запропоновано покинути територію Російської Федерації до кінця дня 30 квітня ц.р. Відповідна вербальна нота сьогодні була направлена ​​Посольству України в Москві", - заявили в МЗС РФ.

У відомстві пригрозили українській стороні, що в разі продовження "ворожих дій" проти співробітників російських дипломатичних і консульських представництв в Україні на основі взаємності будуть робитися "додаткові заходи" щодо персоналу українських Посольства, генеральних консульств і консульств в Росії.

Нагадаємо, в Санкт-Петербурзі затримали консула Генерального консульства України, якого звинуватили в отриманні інформації закритого характеру. Після цього Україна оголосила "персоною нон грата" російського дипломата.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss