29.04.2021, 16:29

Коболов має намір оскаржити своє звільнення з посади голови правління НАК "Нафтогаз"

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
коболев

29 квітня - останній робочий день Андрія Коболєва на посаді голови правління НАК "Нафтогаз". Тепер цю посаду займе Юрій Вітренко.

Однак Коболєв має намір оскаржити рішення Кабінету міністрів щодо свого звільнення, передає Час Пік з посиланням на повідомлення компанії в Facebook.

"Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв подякував колективу Групи за сім років спільної роботи над впровадженням реформ у нафтогазовому секторі. Він зазначив, що, незважаючи на маніпулятивність вчорашніх кадрових рішень Кабінету міністрів України, вони набули чинності. Андрій Володимирович має намір оскаржити своє звільнення, проте підкреслив, що ці процеси не впливають на роботу Групи", - йдеться в повідомленні.

Як вважає сам Коболєв, рішення уряду "ставлять хрест на реформі корпоративного управління".

"З 2014 року Україна твердо вирішила, що на державній власності повинні заробляти держава і українці, а не наближені до грошових потоків політики. Одне вчорашнє рішення уряду відправляє у смітник всі напрацювання. І проти цього ми ще готові повоювати", - написав екс-глава "Нафтогазу" в Facebook.

Нагадаємо, 28 квітня Кабінет міністрів прийняв рішення відправити Коболєва у відставку. Коболєв назвав це рішення "юридичною маніпуляцією".

Читайте також: "Нафтогаз" опублікував річний тариф на блакитне паливо

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss