19.08.2021, 11:59

Зустріч Зеленського і Байдена відбудеться 31 серпня

Леся Матвеева | Всі новини автора
Встреча Зеленского и Байдена состоится 31 августа

У зв'язку з розширенням програми візиту президента України Володимира Зеленського до США, зустріч з американським президентом Джо Байденом відбудеться 31, а не 30 серпня, як повідомлялося раніше.

Зустріч президентів України та США відбудеться 31 серпня. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу 19 серпня, передає Час Пік.

"Станом на зараз у нас немає жодних індикаторів того, що події в Афганістані якимось чином негативно впливають на підготовку та здійснення візиту президента України до США. Президент Володимир Зеленський розпочне візит до Вашингтона 30 серпня на запрошення президента США Джо Байдена.

У зв’язку з розширенням програми візиту зустріч президентів Зеленського і Байдена відбудеться 31 серпня. Ми домовилися про перенесення на один день через те, що формат зустрічі був розширений і передбачатиме не лише зустріч делегацій, а й зустріч віч-на-віч", - сказав Кулеба.

За його словами, таких домовленостей вдалося досягти під час його останньої поїздки до США разом з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк