31.08.2021, 14:21

Незаконно засудженому українцю в Росії примусово зробили щеплення від COVID-19, - омбудсмен

Ольга Романец | Всі новини автора
политзаключенный

Незаконно засудженому РФ громадянину України Геннадію Лімешку зробили щеплення від COVID-19 проти його волі вакциною, яка не визнана ВООЗ.

Про це повідомила омбудсмен Людмила Денисова на своїй сторінці в Facebook, передає Час Пік.

"Працівники виправної колонії "ФКУ ІК-6 УФСІН Росії по Ставропольському краю", де утримується Геннадій, погрожуючи приміщенням в штрафний ізолятор і забороною спілкуватися з родичами, змусили підписати згоду на щеплення", - написала Денисова.

Вона зазначила, що після вакцинації стан здоров'я Геннадія Лімешка стрімко погіршився: почалася тахікардія і сильний головний біль.

Адміністрація установи відмовила Геннадію в наданні медичної допомоги. Денісова зазначила, що це є грубим порушенням статті 3 Конвенції про захист прав людини та основних свобод.

"Звертаюся до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою терміново забезпечити надання Геннадію Лімешку необхідної медичної допомоги. Прошу Генерального консула України в Ростові-на-Дону Тараса Малишевського терміново здійснити виїзд до "ФКУ ІК - 6 УФСІН Росії по Ставропольському краю" і відвідати Геннадія Лімешка", - написала Денисова.

Читайте також: На Донбасі під обстрілом окупантів загинув військовий, ще один отримав поранення

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк