19.09.2021, 18:58

"Незвичайне амплуа": Порошенко з дружиною провели для школярів екскурсію зоопарком

Марина Началова | Всі новини автора

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко разом з дружиною Мариною відвідали Черкаський зоопарк. Вони провели екскурсію для дітей та пообіцяли малечі, що скоро у зоопарку з'являться пінгвіни.

На своїй сторінці у Фейсбуці Порошенко повідомив, що його корпорація Roshen зробила великий внесок у реконструкцію Черкаського зоопарку - наразі завершено реконструкцію головного входу та штучного озера.

"Нам з Мариною довелося побувати в незвичайному амплуа: провести екскурсію зоопарком для черкаських п’ятикласників. Експромт виявився вдалим: у дітей не сходили посмішки із обличчя... Наприкінці нашої екскурсії відкрив дітям секрет, від якого вони були у захваті: у зоопарку з’являться пінгвіни. Їх щастю не було меж", - повідомив екс-президент.

За словами Порошенка, на даному етапі корпорація Roshen витратила на реконструкцію зоопарку близько 80 млн грн із загальної суми, яка складає 300 млн грн. У межах цього етапу побудовано нові вхідні групи, два дитячі майданчики, реконструйовано озеро, створено систему очистки водойм.

Окрім цього, там вже почали будувати авіарій для птахів та реконструювати тераріум, це - другий та третій етап. У межах останнього, восьмого етапу, до зоопарку завезуть пінгвінів. Також там зроблять нову експозицію із мавпами та хижими тваринами, повідомив політик.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: