11.10.2021, 11:48

Медведєв вважає безглуздими переговори з "неосвіченим та необов'язковим" керівництвом України

Леся Матвеева | Всі новини автора
Медведев

Заступник голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв вважає безглуздими контакти з українською владою та закликає керівництво РФ відмовитися від переговорів до зміни влади в Україні.

Заступник голови Радбезу РФ, екс-президент Росії Дмитро Медведєв Медведєв вважає безглуздими контакти з керівництвом України. Він також назвав українців неосвіченими та необов'язковими людьми. Про це він ]]>написав ]]>у своїй колонці для видання "Коммерсантъ", передає Час Пік.

Медведєв вибухнув критикою керівництва України, зокрема - президента Володимира Зеленського. За його словами, Зеленський "змушений нескінченно маневрувати між різними силами: радикальними націоналістами, мусульманською частиною населення, помірними аполітичними українцями, росіянами та представниками інших етносів".

"Людина, що має певні етнічні корені, все життя говорив російською мовою. Більш того, працював в Росії і отримував значні кошти з російських джерел... Проте в певний момент, ставши керівником держави, зі страху отримати черговий «майдан», спрямований проти його особистої влади, повністю змінив політичну і моральну орієнтацію. А по суті - відмовився від своєї ідентичності", - написав Медведєв.

Він стверджує, що Україна "складає" окрему історію. Владу країни він назвав "неосвіченими та необов'язковими" людьми, які нібито не мають "ніякої стійкої самоідентифікації".

Говорячи про відносини Москви та Києва, Медведєв відзначив шкідливість контактів з нинішніми керівниками України. Він запропонував дочекатися появи в Україні "осудного керівництва","яке націлене не на тотальну конфронтацію з Росією на межі війни".

"Безглуздість і навіть шкідливість відносин з нинішніми керівниками України полягає ще й у тому, що на чолі цієї країни стоять неосвічені та необов'язкові люди. Вони постійно змінюють позицію на догоду своїм заокеанським господарям і політичній кон'юнктурі. Так вони розуміють мистецтво дипломатії. Так, в політиці можливі компроміси, іноді деякі відступи від сформованої лінії, але не в такій мірі, коли узгоджений підхід змінюється на діаметрально протилежний. А нам і нашим партнерам безперервно брешуть та йдуть від прийнятих рішень. А значить, і переговори з ними абсолютно безглузді", - написав Медведєв.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк