30.11.2021, 19:41

КСУ відклав приведення до присяги двох нових суддів: у Зеленського відреагували

ксу

Приведення до присяги суддів Конституційного суду України Олександра Петришина та Оксани Грищук було відкладено. Очікується підтвердження наявності вакантних посад за квотою президента.

Про це в Telegram повідомила представник КСУ Ольга Совгиря, передає Час Пік.

"Сьогодні Конституційний суд України на спеціальному пленарному засіданні, скликаному на вимогу 11 суддів відстрочив приведення до присяги новопризначених суддів Конституційного Суду України до остаточного підтвердження наявності вакантних посад за квотою президента України", - написала Совгиря.

У свою чергу, у Зеленського розцінили рішення КСУ як затягування часу, а також прояв "кругової поруки в судовій системі".

"Володимир Зеленський засмучений відмовою КСУ приймати присягу кандидатів на вакантні позиції за президентською квотою. Для Офісу президента це виглядає затягуванням часу в надії на те, що кругова порука в судовій системі знову спрацює, і Верховний Суд прийме вигідні рішення для скомпрометованої верхівки КСУ", - зазначив прес-секретар президента Сергій Нікіфоров.

За його словами, Зеленський сподівається, що у Верховному Суді "усвідомлюють суспільний запит на судову реформу, як і те, що вона є ключовою умовою для економічного розвитку нашої країни".

Читайте також: Зеленський призначив двох суддів Конституційного суду України

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: