01.12.2021, 07:17

Глава МЗС України відреагував на заяву Лукашенка про "російський" Крим

Леся Матвеева | Всі новини автора
Дмитрий Кулеба

У разі визнання Білоруссю незаконної окупації півострова Крим по українсько-білоруським відносинам буде завдано непоправного удару.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба кореспондентам видання "Укрінформ" на саміті міністрів закордонних справ НАТО в Ризі, передає Час Пік.

Глава МЗС підкреслив, що Україна не звертатиме уваги на слова диктатора Білорусі Олександра Лукашенка про його плани щодо відвідування окупованого Росією Криму, а реагуватиме на його дії.

"Я думаю, що немає сенсу оцінювати кожен прояв потоку свідомості, який регулярно здійснює на різних медійних платформах Олександр Лукашенко. Ми будемо оцінювати його дії. Якщо Білорусь дійсно визнає незаконну окупацію Криму Росією, це завдасть непоправного удару по українсько-білоруським відносинам. Ми діятимемо по повній програмі. Крим це не те питання, де ми дозволяємо собі стриманість", – сказав Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, напередодні Олександр Лукашенко заявив, що "Крим де-факто був російським", а після невизнаного Україною та міжнародним співтовариством референдуму "став де-юре російським". Також він заявив, що має намір відвідати Крим, і з цього приводу є домовленість з президентом РФ Володимиром Путіним.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк