08.12.2021, 18:15

Путін відповів на питання про можливе вторгнення Росії на територію України

путин

Президент Росії Володимир Путін під час сьогоднішньої прес-конференції за підсумками зустрічі з прем'єром Греції Кіріакосом Міцотакісом відповів на запитання журналіста про можливе вторгнення на територію України.

Про це передає агентство ТАСС, передає Час Пік.

Так, глава РФ назвав питання про напад на Україну "провокаційним", а політику країни "миролюбною".

"Це питання провокаційне... Росія проводить миролюбну зовнішню політику, але вона має право забезпечувати свою безпеку. Як я вже сказав, в середньостроковій і більш віддаленій перспективі, і ми це обговорюємо з нашими партнерами, з усіма нашими партнерами, включаючи і вчорашнього мого співрозмовника, президента Сполучених Штатів Америки пана Байдена", - заявив Путін.

Разом з тим, він виступив проти вступу України до НАТО, оскільки це дозволить розмістити військовий контингент безпосередньо біля російських кордонів.

"Нас не може не турбувати перспектива можливого прийняття України в НАТО, тому що за цим піде розміщення там відповідних військових контингентів, баз і загрозливої нам зброї... Ось в такому обсязі достатньо буде відповісти на сьогоднішній день", - додав російський президент.

Читайте також: 

"Це позитивно": Зеленський оцінив переговори Байдена та Путіна

Ердоган підтвердив наміри стати посередником між Україною та Росією

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк